Jak ułatwić sobie życie w 3 krokach? – II edycja

Zapraszam na II edycję cyklu “Jak ułatwić sobie życie w 3 krokach?” Dla tych, co pytali, dla tych, co nie zdążyli w czerwcu i dla tych, którzy właśnie się zdecydowali, że chcą sobie życie ułatwić: popracować nad nawykami, planowaniem i samodyscypliną. Warsztaty będą się odbywać w 3 kolejne październikowe poniedziałki w godz. 18:00 – 21:00. Zaczynamy 10 września warsztatem “Jak kształtować nawyki?”. 17 października uczymy się Efektywnego planowania, a 24 października dowiecie się po co nam samodyscyplina i jak nad nią pracować.Scan2

Warsztaty odbywają się w CO-Pracowni w Skórzewie k/Poznania

Krok 1             10 października 2016r.      g. 18:00 – 21:00

nawyki

Korzystne nawyki, takie jak zdrowe odżywianie, czy regularne uprawianie sportu świetnie wpływają na nasze samopoczucie, zdrowie i ilość energii, którą możemy dysponować w ciągu dnia. Aby tego typu działania przynosiły efekty, muszą być realizowane konsekwentnie. Jak nawyki działają u dorosłych, a jak u dzieci? Które nawyki są dla nas kluczowe, które przydadzą się pracującym rodzicom? Celem warsztatu jest nabycie wiedzy o tym, czym są i jak kształtują się nawyki oraz zdobycie umiejętności wpływania na własne nawyki i ich zmianę.

 

Krok 2             17 października 2016r.      g. 18:00 – 21:00

planowanie

Planowanie to jeden z elementów pomagających w samodyscyplinie. Okazuje się jednak, że często, mimo rozpisania sobie planu, nie realizujemy zawartych w nim zadań. Co zatem wpływa na efektywność planowania? Celem warsztatu jest poznanie metod efektywnego planowania oraz czynników, mających na to wpływ, a także nabycie umiejętności planowania zgodnego z własnymi preferencjami i umożliwiającego realizację wyznaczonych działań. Uczestnicy poznają różne metody planowania, dowiedzą się, co można i co warto planować.

 

 

Krok 3            24 października 2016r.      g. 18:00 – 21:00

samodyscyplina

Każdy z nas marzy o dodatkowym czasie na odpoczynek, sen, zabawę z dziećmi, własne hobby. Dodatkowego czasu nie będzie, ale ten który jest można odpowiednio zaplanować i działać w sposób, który sprawi, że wszystko będzie miało swój czas. Potrzebna jest do tego samokontrola. Celem warsztatu jest poznanie indywidualnych korzyści, jakie daje samodyscyplina w pracy i w życiu prywatnym oraz nabycie wiedzy o tym, jak możemy ćwiczyć samodyscyplinę u siebie i u dzieci.

 

KOSZT
80 zł / jeden warsztat
200 zł / cykl warsztatów (Jak kształtować nawyki? + Samodyscyplina kluczem do sukcesów + Efektywne planowanie)
Bilety

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *