10 IX Jak odkryć pasję w życiu po narodzeniu dziecka?

10 września 2016 r. w Poznaniu odbędzie się Forum Strefy Rodzica. Organizatorem jest Uniwersytet SWPS.family-1466274_1280

W ramach Forum zapraszam na bezpłatny warsztat o Jak odkryć pasję w życiu po narodzeniu dziecka?:

Przyjście dziecka na świat to często moment zwrotny w życiu wielu ludzi. Wszystko staje do góry nogami, zmieniają się priorytety i nieuchronnie pojawia się pytanie: „Co dalej?”. Czy praca, którą nie tak dawno temu przerwałam jest tą, do której chcę wrócić? A może czas na zmiany? Tylko jakie zmiany? W którą stronę powinnam iść, żeby odczuwać satysfakcję i być spełnioną? Ważne, by zdawać sobie sprawę z własnych możliwości i talentów, znać swoje silne strony – to pomaga w odnalezieniu swojego miejsca w pracy lub wyboru nowej drogi.

Celem warsztatu jest wzbudzenie refleksji nad swoimi możliwościami oraz działaniami, które sprawiają autentyczną przyjemność. Warsztat będzie prowadzony  metodami coachingowymi – uczestnicy nie dostaną zatem gotowych rozwiązań, ale sami zaprojektują indywidualną drogę do wymarzonej pracy.

Warsztat odbędzie się na Uniwersytecie SWPS w Poznaniu, w sali 312 w godzinach 11:30 – 14:30. Wydarzenie jest bezpłatne, obowiązują zapisy.

Szczegółowe informacje o Forum Strefy Rodzica oraz formularz zapisów: FORUM STREFY RODZICA

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *